Dziękuję:)))

Autor: Agata Murawska

 

W planach na dziś był inny post…post o inspiracjach wiosennych. A tymczasem, jedno małe wydarzenie z ostatniego tygodnia zmieniło moje plany…
Otóż, pewnego dnia w minionym tygodniu wyjęłam korespondencję ze skrzynki na listy i wśród rożnych „papierów” jak ja to mówię, znalazłam…WALENTYNKĘ !!!

 

Tak, tak najprawdziwszą w świecie walentynkę. Pierwsza myśl: to chyba pomyłka, przecież już z tego wyrosłam…, może to do Natalki, ale nie, na kopercie wyraźnie widniało moje imię i nazwisko !!!
Kolejna myśl, od kogoo?  Mąż??? – eee niemożliwe, choć to dobry i poczciwy „chłopina” to na takie pomysły to on „raczej czasu nie ma ….” Córka?…eee też zabiegana…To kto????
Nie myśląc już dłużej w pośpiechu rozerwałam kopertę (śliczną, bo pięknym serduszkiem opieczętowaną – niestety nie pokażę Wam  jej tu bo w pośpiechu ją otwierałam i trochę zniszczyłam)  i nie czytając treści tylko podpis,  zobaczyłam: Agnieszka…o rany mam kilka koleżanek o takim imieniu, ale czy to możliwe???
Już spokojniej …zajrzałam do treści i okazało się, że to od Agnieszki z bloga LIFESTYLEINSPIRACJEI na mojej twarzy zagościł uśmiech od ucha do ucha, a cały dzień był już naprawdę bardzo miły.
Odwiedzam Agnieszkę i jej bloga regularnie, a w postach tutaj i tutaj pisałam w komentarzach o tym jak cudownie będą czuły się osoby obdarowane tymi kartkami ( nawet przez myśl mi nie przeszło, że wśród nich będę i ja !!!!)
Cóż więc innego mi zostało w tej chwili?…nic innego jak powiedzieć głośno i wyraźnie DZIĘKUJĘ !!!
To wydarzenie uzmysłowiło mi po raz kolejny to ile w naszym życiu dzieje się rzeczy za które należałoby tak po prostu podziękować…są to często rzeczy małe, przelotne, ale niezwykle ważne…
Nie dalej jak przed wczoraj zadzwoniła do mnie koleżanka tylko po to aby życzyć mi miłego dnia…i choć sama ma dużo kłopotów to potrafiła znaleźć chwilę i zadzwonić…powiedzieć tak po prostu: zobacz jakie piękne słonko świeci, więc życzę Ci kochana miłego dnia…tak nie wiele a tak dużo:)))
( DZIĘKUJĘ  Ci Ewuś z całego serca)
Takich chwil jest w moim życiu ( w Waszym zapewne również ) bardzo wiele …ciągle i codziennie mam za co dziękować…
…za życie po prostu,
…za wszystkich którzy są wokół mnie,
…za tych których już spotkałam na swojej drodze życia, za tych których spotykam i poznaję teraz i za tych których poznam lub spotkam w przyszłości,
….za wszystko co w moim życiu się dzieje, zarówno to dobre jak i złe bo wszystko jest po coś…wszystko daje nam jakieś wskazówki, trzeba się tylko nauczyć je dostrzegać,
…za rzeczy małe i duże, za rzeczy piękne i brzydkie…(choć podobno brzydkich nie ma, to tylko kwestia gustu),
Mogłabym tak długo, ale to nie o to chodzi, aby wymieniać wszystko za co możemy podziękować, chodzi o to aby uzmysłowić sobie, że warto i trzeba sprawiać sobie małe przyjemności, warto być tak po prostu:)))
Korzystając z okazji tematyki tego posta chciałam podziękować jeszcze komuś…, a mianowicie po raz kolejny Ewie z bloga SeeHome, tym razem ( bo już nie pierwszy raz jej dzieła goszczą w moim domu) za przepiękne pudełko z napisem nazwy mojego bloga…

 

w którym na razie przechowuję prezenciki, liściki i wizytówki które otrzymałam od dziewczyn z różnych blogów…

 

jak np. to prześliczne ręcznie robione pudełeczko/kartka na czekoladkę i wizytówkę. Dostałam ją również całkiem niespodziewanie któregoś dnia wraz z kartkami świątecznymi które zamawiałam( była tam jeszcze  przepyszna czekolada i liścik z podziękowaniami). A zrobiła je Kasia z bloga Przez dziurkę od klucza. Kasiu DZIĘKUJĘ Ci raz jeszcze !!!

 

 

Pudełko można wykorzystać na wiele sposobów, np. można przechowywać  w nim   apaszki, których ja osobiście  jestem ogromną wielbicielką…,

 

 

ale pomysłów na jej wykorzystanie w mojej głowie jest już naprawdę sporo i sukcesywnie będę się nimi z Wami dzielić:)
Wraz z tą śliczną skrzyneczką dostałam od Ewy jeszcze mały prezencik… ( skąd ona wiedziała, że uwielbiam lawendę???)

 

Skrzydełka anioła z piękną koronkową zawieszką i napisem, który zainspirował mnie aby np. nasączyć tę uroczą zawieszkę olejkiem lawendowym ( którego u mnie w domu pod dostatkiem, bo to mój jeden z ulubionych zapachów) i zawiesić ją w sypialni np.:))) DZIĘKUJĘ Moja Droga jeszcze raz ogromnie:))) Radość tym prezencikiem sprawiłaś mi niezmierną:)))

Na łamach swoich postów już nie jeden raz  i nie jednej osobie dziękowałam…( jak chociażby przy okazji Santa Blogger więcej na ten temat pisałam tutaj i zauważyłam, że jeśli dostrzegamy rzeczy małe i dziękujemy tak po prostu codziennie…komuś, czemuś, życiu to dzieją się rzeczy niesamowite, czasami wręcz niezwykłe, piękne i dobre, a wtedy to co złe ma po prostu mniejszy wymiar:)))
Tak więc nie żałujmy słowa DZIĘKUJĘ nikomu i używajmy go codziennie, chociażby mówiąc swoim najbliższym, każdemu z osobna : dziękuję że jesteś, a na koniec dnia – Bogu, Wszech Światu: dziękuję za miniony dzień…to naprawdę działa, ja już spróbowałam i Was moi drodzy do tego zachęcam:))))
Kończąc tego wyjątkowego bo „dziękczynnego” posta dziękuję i Wam nie po raz pierwszy i nie po raz ostatni za to że jesteście…i zapraszam na post kolejny z cyklu tych planowanych czyli o inspiracjach wiosennych…(chyba, że znowu coś się w moim życiu wydarzy takiego  co mi plany pokrzyżuje:)))
Miłego dnia:)))

Dołącz do dyskusji


26

sierpień

Eko design, czyli wnętrza w zgodzie z naturą

Nie od dziś wiadomo, że bliski kontakt z naturą zapewnia nam harmonię i równowagę. Nic zatem dziwnego, że eko design ...

22

lipiec

Natura na wyciągnięcie ręki – odkryj najpiękniejsze zapachy do swojego domu.

Dzień dobry, witam Was serdecznie  po dłuższej przerwie związanej z kolejnymi zmianami w mojej działalności, o których napiszę  wkrótce…dziś zapraszam ...