Wokół trendów…w modzie:)

Autor: Agata Murawska

Moda…trendy, nowości…dużo tego wokół nas. Co sezon, we wszystkich magazynach i portalach modowych mnóstwo informacji, zdjęć i inspiracji z tym co w najbliższym sezonie będzie modne, co powinniśmy nosić, żeby być trendy…
Lubię to wszystko oglądać, lubię modę , bo  to pewnego rodzaju sztuka, kreatywność, chęć wyrażania siebie…
I choć moje osobiste podejście do tego wszystkiego jest raczej z rodzaju: popatrzę, poczytam, i tak zrobię swoje ( w tym przypadku „ubiorę się po swojemu”), to nie mniej jednak temat mody w ogólnym tego słowa znaczeniu nie jest mi całkiem obcy:)
I tak, obserwując co sezonowe trendy, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że jest jeden motyw, jest jeden rodzaj trendu, który powtarza się, nie wychodzi z mody, jest ponadczasowy, a jest nim najbardziej demokratyczne ubranie świata i jednocześnie chyba najbardziej uwielbiany przez modę, przez wszystkich, nie starzejący się DŻINS.
Myślę, że nie jedna  z nas, może nie mieć w swojej szafie spódnicy, garnituru, sukienki…ale dżinsy ma chyba każda/każdy z nas…
I to z pewnością kilka par. Bo dżinsy są podstawą garderoby współczesnej kobiety.
Według mnie, swój sukces zawdzięczają przede wszystkim temu, że są super wygodne i praktyczne. Jak nie mam co na siebie włożyć (chyba jak większość kobiet) to dżinsy uratują każdą sytuację bez wyjścia…
Po wielu latach „eksperymentów modowych ” doszłam do wniosku, że najlepiej i najsensowniej jest inwestować w ubrania , które nosi się na co dzień, jak chociażby właśnie dżinsy.
Umiejętnie zmieniając dodatki, w tych samych dżinsach mogę pójść i do pracy i do teatru i na spacer i na spotkanie towarzyskie. 
Podróż w dżinsach jest też niezwykle wygodna, a do tego nie mam wrażenia, że jestem byle jak ubrana…
Wiele można by o nich pisać, ich historia jest długa i bogata, niejeden wybieg widziały, nie jedną przemianę przeszły, ale jedno jest pewne mają w sobie coś takiego, że za każdym razem zachwycają na nowo i ciągle ich mało. 
Dziś z dżinsu szyje się już wszystkie elementy garderoby, od spodni poczynając, na torbach kończąc…, a pokazy mody zadziwiają wręcz pomysłowością i kreatywnością ….
Różne odcienie i fasony strojów z  dżinsu…

Źródło: grafika gogle

zastosowanie, już we wszystkich elementach garderoby…

źródło: grafika gogle

Świetne łączenia z innymi materiałami i wzorami…

źródło: grafika gogle

Jak widać niżej, dżinsy zniosą wszystko, można je ozdabiać i kamieniami i koronką , wystarczy zmienić krój, szwy , uzupełnić szyfonem czy gipiurowymi wycięciami…

źródło: grafika gogle 

Zawsze wyglądają świetnie, zawsze są modne i zawsze zachwycają !!!
Nawet wnętrze może być ubrane w dżins. 
Dżinsowe meble i dodatki…

źródło: grafika gogle

mnie zachwycają osobiście i choć w swoich wnętrzach mebli i dodatków dżinsowych nie mam, to garderobę i owszem…
trochę się tego uzbierało:)

Uwielbiam dżins w towarzystwie dużych chust i „starych” dodatków….

oraz dodatków ręcznie zrobionych…

A ponieważ przez lata uzbierało mi się trochę różnych oryginalnych dodatków ( jak sroczce…której ciągle mało), tak też mój dżinsowy look często ulega przeobrażeniu:)

Na koniec Moi Drodzy już nie dzinsowo…ale kwiatowo i kolorowo, czyli tak jak lubię najbardziej niezależnie od panujących trendów:)))

Czyż kwiaty nie są zawsze piękne i modne?
Dla mnie osobiście tak !!!
A Wy lubicie dżins, dużo go w Waszych szafach? A może i wnętrzach? Czy jest taki trend w modzie który zawsze Was zachwyca i zawsze go mało …?
Jestem bardzo ciekawa…, a tymczasem żegnam się z Wami, dziękuję za to że jesteście i wszystkie zostawione komentarze:)))
Miłego tygodnia.

Dołącz do dyskusji


22

czerwiec

Jak urządzić mieszkanie w kobiecym stylu?

Szukasz inspiracji, aby urządzić przytulne, kobiece mieszkanie, w którym poczujesz swobodę, harmonię i spokój? Cudownie! Dziś na przykładzie jednej z ...

01

wrzesień

Okulary jak… biżuteria! Czy można uzupełnić nimi kreację wieczorową?

Ponieważ estetyka, czyli wiedza o pięknie i sztuce bardzo mnie interesuje i przejawia się moim zdaniem,  niemalże w każdej dziedzinie ...