Przejdź do treści

Zmiany…

…towarzyszą nam nieustannie, jedne z wyboru, inne wymuszone, od nas niezależne, niemniej już od najmłodszych lat ciągle jesteśmy z nimi związani.
U mnie też szykują się pewne zmiany, idzie nowe.
Firmę zakładałam półtora roku temu, bloga niedługo będzie dwa lata. Przez ten czas ukształtowały się i zmieniły moje potrzeby, poczułam, że potrzebuję zmian, tym razem wizualizacyjnych.
A konkretnie mowa o nowej koncepcji wyglądu bloga i strony firmowej.
I tak, dzięki blogosferze trafiłam na bloga Karoliny żyj-kochaj-twórz , kobiety, która pomaga innym kobietom osiągać ich cele poprzez projektowanie wyjątkowych wizerunków. Tworzy unikalne identyfikacje wizualne podkreślające prawdziwą wartość przedsięwzięć, podjętych przez kobiety.
Karolina, to kobieta, która swoją firmę założyła z pasji. Uważam że to co robi jest profesjonalne, dopracowane w najmniejszym szczególe, zrobione bez pośpiechu, z wsłuchaniem się w potrzeby i osobowość klienta.
Więcej na jej temat i tego co proponuje można poczytać tutaj
W nawiązaniu do pracy Karoliny i tego co robi chciałam napisać dziś również kilka słów na temat polecania bez reklamy, akcji którą rozpoczęła Ilona z bloga przeplatane kolorami. Bardzo spodobał mi się ten pomysł, aby dzielić się na swoich blogach informacją o innych ciekawych blogach czy miejscach w sieci, ale nie na zasadzie reklamy tylko szczerego polecenia, pochwalenie tego co ktoś robi z pasją i prawdziwym zaangażowaniem, zamiłowaniem. A jeśli komuś udało się pasję zamienić na pracę zawodową, to czy można chcieć czegoś więcej?
Myślę, że trzeba pokazywać innym, że warto próbować, podejmować wyzwania, nie bać się. A takie miejsca jak blog Karoliny i ona sama są tego najlepszym przykładem.
A wracając do zmian, zmian, które były mi bardzo potrzebne, zapraszam na nową koncepcję wyglądu mojego bloga i strony firmowej.
Nowa koncepcja została opracowana właśnie przez Karolinę i przyznam, że jestem bardzo zadowolona, bo trafiła świetnie w moje upodobania, w to co mi w duszy gra…
Zapraszam,
oto moje nowe logo dla firmy i dla bloga
Pozostałe elementy koncepcji
Przykłady użycia koncepcji
Tablica inspiracji
Styl fotografii
Nowy wariant strony firmowej
Nowa koncepcja całkowicie odzwierciedla moje upodobania, delikatna, pastelowa kolorystyka, styl, a przede wszystkim motyw roślinny to coś co jest bliskie moim upodobaniom, bliskie temu co mi w duszy gra.
Elegancja, romantyczność, wdzięk, ale jak to Karolina ujęła nie we frywolnym wydaniu, ale zbalansowanym, harmonijnym z którego bije spokój i zgodność ze sobą. Dodatkowo z nutą tajemniczości, rozmarzenia, ale podparte na dobrej jakości, stabilności i otwartości na ludzi. To główne cechy nowej koncepcji, nowego wizerunku, a raczej jego doprecyzowania.
Mam nadzieję, że podoba się Wam równie jak mi nowa koncepcja wizerunku marki dla mojego bloga i mojej strony firmowej.
Już wkrótce, mam nadzieję koncepcja ta zostanie wdrożona i będę mogła pochwalić się realnymi efektami nowego wizerunku, nowej zmiany, która jest dla mnie bardzo ważna, a jest wstępem do kolejnych zmian…
Tymczasem szczerze polecam Karolinę wszystkim tym którzy chcą stworzyć koncepcję swojego bloga czy firmy, a tak jak ja nie wiedzą jak się do tego zabrać samodzielnie, bądź nie mają na to czasu . Karolina to odpowiednia osoba, bo robi to z pasją i pełnym oddaniem.
Myślę, że warto wzajemnie się wspierać i korzystać ze swoich usług, a dla tych , którzy się zdecydują Karolina przygotowała rabat na hasło Tak Po Prostu Dom w wysokości 300 zł na dowolny pakiet o których więcej można poczytać tutaj.
Dziś żegnam się z Wami, jak zawsze dziękuję  za to że jesteście, odwiedzacie, czytacie, wspieracie…zapraszam jak zwykle na post kolejny:)
Do miłego następnego….
Agata Murawska
Latest posts by Agata Murawska (see all)

35 komentarzy do “Zmiany…”

 1. Bardzo podoba mi się nowe logo i wszystkie nowe elementy. Wszystko jest subtelne, eleganckie i kobiece. W Twojej Agatko lawendowej kolorystyce. Już nie mogę doczekać się ostatecznych zmian na blogu.
  A co do pasji, to moim marzeniem i dążeniem jest by moja pasja do wnętrz stała się moją prawdziwą pracą zawodową.
  Pozdrawiam ciepło 🙂

 2. Agatko, cudowne zmiany na Twoim blogu. Wszystko bardzo mi się podoba od kolorystyki, poprzez układ poszczególnych elementów. Blog wydaje się subtelniejszy, bardziej dojrzały i nowoczesny. Chętnie będę tu zaglądać, a Tobie życzę powodzenia w rozkręceniu własnego biznesu. Pozdrawiam, Beata 🙂

 3. Genialnie. Podpatruję Karolinę i jestem pełna podziwu jeśli chodzi o jej działalność. I u Ciebie pięknie zadziałała. Wszystko spójne i tak bardzo do Ciebie pasujące. Znam Cię z mądrych wpisów na tym blogu i ta elegancka, delikatna koncepcja jest idealna. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu sukcesów 🙂

 4. Pięknie, wszystko takie delikatne i stonowane. Życzę powodzenia w dalszych działaniach. "Zapał to siła, która prowadzi do ostatecznego zwycięstwa …" a Tobie zapału nie brakuje 🙂
  Popieram Twoje zdanie na temat pisania o twórczości innych ze szczerego polecenia. Świetny pomysł.
  Pozdrawiam serdecznie!

Dodaj komentarz